In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Svět SLUŽEB

sluzby eqcsluzby eqc

Uvedené služby dosahují v oceněné kategorii nadstandardních kvalitativních charakteristik a certifikát EQC dokonale zdůrazní význam vaší služby.

Svět PRODUKTŮ

What is for?What is for?

Určen produktům kvalitativně vyšší úrovně ve srovnání s ostatními produkty, běžně dostupnými na trhu.

Jak požádat o certifikát?

Why use it?Why use it?

Informace a postup podání žádosti pro žadatele ucházející se o udělení certifikátu EQC.

Pravidla pro udělování výjimečných kvalitativních charakteristik

Udělován nezávislým inspekčním orgánem prostřednictvím správce certifikátu subjektům či osobám, které prosazují či poskytují v rámci svého okruhu působnosti služby, splňující standardy kvality. Používají či řádně distribuují spolehlivé moderní technologie nebo vyrábí produkty výjimečných kvalitativních charakteristik.

«European Quality Certificate (EQC) mohou získat žádající subjekty či osoby o posouzení své služby, produktu či výrobky u Inspekčního orgánu EQC složeného z nezávislých odborníků, kteří posuzují všechny kvalitativní parametry stanovené platnými právními předpisy a potvrzují jedinečnost ve vztahu k běžným produktům dostupným na trhu.»

European Quality Certificate

Nezávislé posouzení

Po splnění všech podmínek definovaných Pravidla pro udělování certifikátu probíhá odborné posouzení prostřednictvím vstupní...

Price forecast
... analýzy splnění všech kvalitativních parametrů v dané kategorii stanovené platnými právními předpisy. Laboratorní zkoušky a testy certifikovaných produktů. Následné posouzení profesní komisí a vyjádření se k potvrzení jedinečnosti ve vztahu k běžným produktům dostupným na trhu.

Kvalita v e-comerci

Jen oceněný a kvalitní e-shop je přínosem pro spotřebitele. Dejte vašim zákazníkům jasný signál...

certifikát pro eshop
certifikát pro eshop
certifikát pro eshop
...že to právě vy jste tím pravým partnerem pro nákup, partnerství či podnikání.

Zkoušky a testy

Mimo běžných standardů posuzuje Inspekční orgán, zda systém kvality splňuje požadavky příslušných norem,

moderních technologií a zda produkty...

...splňují kriteria výjimečných kvalitativních charakteristik v dané kategorii. Společnost ucházející se o certifikát EQC musí mimo jiné zabezpečit například průběžný dohled nad úrovní spokojenosti zákazníků, adekvátní poradenství, podporu a standardně zabezpečit kvalitu dodávaného produktu či služby.

European Quality Certificate = spokojený zákazník i partner

Na základě tohoto certifikátu, získávají spotřebitelé a zákazníci důvěru a přehled o kvalitě produktů a služeb v oblasti poptávané kategorie činnosti.

Přednosti získání certifikátu

Konkurenční výhoda

Odlišuje váš výrobek / službu od jiných na trhu a poskytujete vašim zákazníkům výjimečný servis splňující základní standard.

Podpora prodeje

Značka a certifikát EQC dokonale zdůrazňují význam vašeho výrobku / služby z hlediska zajištění kontroly, bezpečnosti a vysoké kvality.

Důvěra zákazníka

v posouzení nezávislé atestace kvality a výjimečné charakteristiky výrobku /služby

Potvrzení shody

Certifikát představuje potvrzení nezávislého orgánu standardů i výjimečné vlastnosti vašeho produktu ve vztahu k zkoušenému modelu

Kontaktní formulář

Kontaktujte nás

Email: info@eqc.cz Tel.: +420 581 222 262
Seznamte se s našim týmem odborníků

Seznamte se s naší certifikací EQC jejím posuzováním a způsobem udělení.
Sjednejte si schůzku s členem našeho marketingového týmu k dosažení informací týkajících se certifikátu EQC a zkušebního posouzení. Další informace o atestaci a označení EQC pro váš výrobek nebo službu můžete také získat prostřednictvím e-mailu. Neváhejte a napište nám na email marketing@eqc.cz.